Prolog

8. července 2009 v 17:14 | Aironella |  Tajemství nesmrtelných
Mladá těhotná žena utíká zašlou špinavou ulicí plnou odpadků. Po stranách se tyčí vysoké cihlové činžovní domy. Na stěně občas zahlédne sprejerský graf. Tahle část města nepatřila k těm nejbohatším. Vesměs tu žila chudina a zlodějíčci.
Je sama přesto že tuhle noc je spousta lidí venku. Oslavují. Ale né tady. Né v této uličce. Vyděšeně se rozhlíží.
Nedaleko ní to zašustí. Nějaká krysa opustila svůj úkryt v popelnici a šine si to do kanálu na kraji chodníku. Taky cítí to nebezpečí. Tuší co se blíží.
Je za ní, sleduje ji jako temný stín. Ví že už je konec. Je s tím smířená. Už když si vzala člověka který není jen tak obyčejný, věděla do čeho de a nějak tak počítala s tím že to takto dopadne, přesto ničeho nelitovala. Milovala ho a on ji. Poslední úkol jež jí čekal bylo zachránit to dítě co doposud nosí pod srdcem. Svoji vyjímečnou dcerušku. Bude jiná, bude to malý zázrak.
Silné mužské paže ji popadly pod krkem a přirazili ke zdi. "Za chvíli se setkáš se svým manžílkem." zasičí ji do obličeje. Jeho sladký dech ji omamuje. Ztrácí vědomí. "Zachary." vykřikne z posledních sil. Doufá, že ji uslyší. Protože jestli ne on, tak už nikdo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama