Prolog- Začátek věčnosti

9. července 2009 v 9:11 | Aironella |  Forevermore

Jmenuji se Isabella Swan. Nepamatuji si na život jež jsem předtím vedla. Dříve jsem v mysli měla vzpomínky ale ty se postupem věků vytratily. Jediné co mi zbylo byla chvíle s mojí překrásnou milující matkou. Letěli jsme vzducholodí, byl to dárek k mým sedmnáctým narozeninám. Tenkrát to byl módní hit. Novinka. Jenže se stala nehoda. Nevím co přesně se událo, pamatuji si jen na křik a plameny. Když jsem se znova probudila cítila jsem ostrou řezavou bolest na krku a pak přicházeli přívaly nekončících bolestí. Myslela jsem že umírám, že je konec.
Když jsem otevřela oči ležela jsem v malém pokoji na posteli. Bolest byla pryč, nebo alespoň ta jež s mým tělem cloumala předtím. Nahradilo ji pálení v mém hrdle. Udiveně a se zmatkem jsem se rozhlížela kolem sebe. Všechno i ve tmě bylo ostré a jasné, moje pohyby byly rychlejší než kdy předtím a sluch se mi zesílil. Nechápala jsem co se se mnou stalo. Byla jsem snad v nebi?
Všechno mi objasnil muž sedící po celou dobu vedle mne. Zasvětil mne do života nemrtvých. Vysvětlil mi co se stalo a ukázal mi jak se vypořádat s novými schopnostmi.
Stala jsem se upírem. Neživou uvězněnou ve světě živých odsouzenou k živoření.
Můj stvořitel mi vysvětlil že mě našel polomrtvou v troskách vzducholodě. Umírala jsem. On už dlouho putoval po světě sám. Když mě viděl umírat nedokázal se přemoci a přeměnil mne. Dal mi novou šanci. Šanci ujmout se života. Vychovával mě, učil. Nikdy jsem neochutnala lidskou krev. Žila jsem spolu s ním na té zvířecí. Zprvu to bylo těžké ale časem jsem si na to zvykla.
Společně jsme s mým stvořitelem Dariusem potulovali po světě. Usídlili na nějakém místě a žili tam dokut to šlo.
Darius byl už dlouhou dobu přede mnou upírem. Stal se jím když mu bylo osmadvacet let. Měl zvláštní talent rozeznat dary ostatních upírů. Žil s Volturiovými ale potom co se jeden jeho přítel jménem Carlisle rozhodl nezabíjet lidi a žít na zvířecí krvi a vydržel tak dlouhou řadu let rozhodl se to zkusit taky. Ten život po boku lidí se mu zalíbil. Když svého přítele potkal už nebyl sám. Měl s sebou chlapce. Proměnil ho a zachránil před smrtí. Carlisle mu nabídl ať se k nim přidá ale Darius to odmítl. Potom našel mne.
Krátkou dobu po mém znovuzrození jsme narazili na dvacetiletého chlapce. Měl nádor a s největší pravděpodobností ho čekala smrt. Nevím co se se mnou tenkrát stalo ale chtěla jsem aby ten chlapec přežil. Přemluvila jsem Dariuse aby ho přeměnil v jednoho z nás. Dereka jsem si zamilovala. Byl jako můj starší bratr.
A tak bloudíme věčností. Světem plným lidí, netušících co jsem zač.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jasmína Jasmína | E-mail | 12. července 2009 v 0:22 | Reagovat

hej, tak to vypada fakt zajimavě :) honem prvni kapču :) už se těším

2 Tinushka Tinushka | Web | 9. srpna 2009 v 21:45 | Reagovat

thak toto je fakt veľmi zaujímavé... začína tho pekne:-) idem na ďalšie

3 papaya papaya | 6. října 2009 v 18:13 | Reagovat

zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama