Strážci věčnosti 3: Chuť temnoty

11. dubna 2013 v 18:08 | Aironella
Chuť temnoty

Strážci věčnosti: Chuť temnoty
Autor: Alexandra Ivy
Téme: fantasy, sci-fi, román (erotika)
Moje hodnocení: 7/10Obsah:
Darcy Smithová vždy cítila, že se něčím liší od ostatních lidí. Jen kdyby věděla, jak moc. O svém pravém původu má jen nejasné tušení, neboť vyrůstala v adoptivní rodině. Jak veliká je její cena, pochopí, až když je osudově vtažena do nemilosrdného boje mezi upíry a vlkodlaky, a zároveň objevuje nový svět plný extáze - a tajemných vášní. Spalován touhou po Darcy by udělal Styx - vládce všech upírů - cokoliv, jen aby ji dostal ze spárů Salvátora Guilianiho, smrtelně nebezpečného vůdce vlkodlaků..

Celý obsah:
Salvátor, stejně jako Styx, je ochotný udělat cokoli, aby byla jeho.
Vlkodlačí rod totiž pomale vymírá, nových vlkodlaků je stále míň a může za to i fakt, že vlkodlačí ženy nejsou schopny donosit dítě, protože se za úplňku neovládají a při proměně potratí. Proto nechal Salvátor geneticky upravit čtyři holčičky, tak aby se neproměňovaly a mohly donosit dítě. Jenže ještě než stačí vyrůst, tak mu je někdo ukradne a on po nich pátrá. Darcy je práve jednou z nich. Chce ji, aby s ní mohl zplodit děti. Styx ji chce, protože ji miluje a Darcy, jak postupem času zjišťuje, k němu cítí také lásku.
Salvátou je nucen Darcy nechat být a zaměřuje se na hledání dalších jejích sester, zatímco Darsy uzavře svazek s vládcem upírů.

Můj názor:
U tohoto dílu mi děj připadá trochu zajímavější a propracovanější, než u dílů předešlých. Salvátor, ač hraje roli záporáka, který se snaží překazit naším hlavním hrdinům, být spolu, a zrpvu se jeví, jako hajzlík. Doopravdy je to komplikovanější. Dokonce se mi zdál, jako dobrák. A abych pravdu řekla, líbil se mi víc, než Styx. Je to prostě jen zoufalý muž, který se snaží zachránit svůj lid. A všechno co udělal, dělal vlastně s dobrými úmysli.
No a samozřejmě, jako v předešlých dílech, je i tady pár stránek sexu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama