Strážci věčnosti: V objetí temnoty

11. dubna 2013 v 17:51 | Aironella
V objetí temnoty

Strážci věčnosti: Zrození temnory
Autor: Alexandra Ivy
Téme: fantasy, sci-fi, román (erotika)
Moje hodnocení: 6/10Obsah:
Lady Shay je poslední svého druhu, napůl člověk, na půl Shalott. Její krev je drahocennější než zlato, protože dokáže vyléčit všechny neduhy. Leží na ní však kletba, kvůli které musí sloužit vždy majiteli talismanu, jež ji ovládá. Krutými cestami osudu se dostáva do aukční síně, kde si ji kupuje Viper, okouzlující šéf klanu upírů.
Shay a Viper se spolu nesetkávají poprvé. Kdysi mu zachránila život a od té doby po ní Viper touží. Jako se svou otrokyní si s ní může nakládat dle libosti, ale místo jejího těla a krve mu nejvíce záldeží na její dobrovolné kapitulaci a lásce.
Shay navíc potřebuje ochránit, protože ji pronásleduje tajemné, velmi mocné zlo, tak silné, že dokonce ohrožuje i Viperovu existenci. Upír se však své otrokyně nemíní vzdát, naopak je odhodlán jít aýž do samotného pekla aby mohl na věky žít v jejím objetí.

Celý obsah:
Viperova odhodlanost Shay ochránit, ho málem stojí život, když se dostane do pře, se svým přítelem Styxem, který oddaně slouží velkému vládci všech upírů Annassovi. Právě Annasso chce využít krev Shay na to aby se vyléčil. Naštěstí si Styx uvědomí, jak hloupé je vkládat další naděje do vládce upírů, a že tomuto umírajícímu muži už nic nepomůže. Viperovi se povede ho zabít a má šanci žít své šťastně až na věky po boku Shay, která ho miluje.
Novým vládcem upírů se stane Styx.

Můj názor:
Asi tak, jako u prvního dílu, tedy, oddechová nenáročná četba s přímočarým dějem, bez odboček, která se dobře čte.
Každopádně mi připadá, že autorka se spíše vyžívá v popisování toho, jak si dva hlavní hrdinové k sobě nacházejí cestu, sbližují se, spí spolu, než k popisování nějaké vedlejší zápletky, ta je tam podle mě, jen tak, aby se neřeklo, a proto, aby byla naše hlavní hrdinka něčím ohrožená a nějaký princ na bílém koni ji musel zachránit. A Viper, je dle mého názoru, dostatečně dobrý zachánce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama